Om Proffsgymnasiet

Yrkesgymnasie-utbildningar i Örebro

Träffa vår personal!

Skolledning

Rektor
Mathias Pettersson

mathias@proffsgymnasiet.se 

019-605 99 11

Biträdande rektor

Deniz Özgurdamar

deniz@proffsgymnasiet.se

019-605 99 12

Svenska, Svenska som andraspråk, historia.

Sköterska / Kurator

Therese Steiner

therese@proffsgymnasiet.se

skolläkare

Lars Hagnestad
lars.hagnestad@proffsgymnasiet.se

Skolpsykolog

Jenni Lindh

Lärare

Magnus Larsson

Matematik, idrott, naturkunskap & religion

magnus.larsson@proffsgymnasiet.se

 

Deniz Özgurdamar

deniz@proffsgymnasiet.se

019-605 99 12

Svenska, Svenska som andraspråk, historia

Erik Anfelt

Engelska & samhällskunskap

erik@proffsgymnasiet.se

Utbildare verkstad

Bengt Olsson

Årskurs 1
bengt@proffsgymnasiet.se

 

David Grahn

Lackering

david@proffsgymnasiet.se

 

Thomas Söderlund

maskinmekaniker

thomas.soderlund@proffsgymnasiet.se

 

Josefin Jakobsson

Årskurs 1 Fordon, Årskurs 1 Svets

josefin@proffsgymnasiet.se

 

Charlie Lüneburg

Bilplåtslageri

charlie@proffsgymnasiet.se

 

Patrik Olofsson

Lastbil- och bussmekaniker 

patrik@proffsgymnasiet.se

 

Johan Lundberg

Svets

johan@proffsgymnasiet.se

 

 

 

Lokalvård / Café

 

Noj Faiwong

Kontakta oss

Om Proffsgymnasiet

Proffsgymnasiet riktar sin verksamhet mot gymnasiala utbildningar med praktisk inriktning inom fordonsbranschen.

Läs mer om oss, våra utbildningar och vår integritetspolicy!

Kontaktuppgifter

Tel nr: 019-605 99 10 eller till Schoolsoft 

Mail: mail@proffsgymnasiet.se

Adress: Berglundavägen 3B, Örebro

Hitta hit!

 

Skicka ett mail till oss